Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Bandau registruotis, kad galėcčau pasižiūrėti ir apmokėti sąskaitas už suteiktas paslaugas, tačiau nepavyksta prisjungti. Gal kažko nežinau, kaip tai atlikti?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki,...Bandau uzsiregistruoti, kad galeciau pasiziureti ir apmoketi saskaitas uz suteiktas paslaugas, taciau nepavyksta prisjungti.Gal kazko nezinau, kaip tai atlikti?
Klausimą uždavė: Dalia, 2022-08-18
Paskutinė redakcija: 2022-08-19
Reitingas:
(balsavo 0)

Toliau tekste pateikiame prisijungimo instrukciją, tik dar atkreipiame dėmesį  į tai, kad suklydus įvedant slaptažodį, reikia kelias minutes palaukti, kol sistema persikraus, tik tuomet bandyti dar kartą. Jeigu niekaip nepavyktų, kreipkitės e. paštu info@dnsb.eu arba skambinkite telefonu 8 (605) 31 605.

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai.

1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (suformuoja bendrovės "Skaidri apskaitos sistema" bendrijai paskirtas buhalteris, kiekvieną mėnesį visiems savininkams siunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto dėžutę).

Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna įrašytas jo vartotojo vardas, kuris pirmą kartą jungiantis prie "Dnsb.eu" savitarnos yra ir slaptažodis (sutampa, reikia pakartoti).

2. Sužinoję savo vartotojo vardą (įprastai tai kelios raidės ir keli skaičiai), eikite į interneto svetainę www.dnsb.eu ir įveskite tą vardą du kartus - ir kaip vartotojo vardą, ir kaip slaptažodį.

3. Prisijungę prie "Dnsb.eu" galėsite skaityti visą ten pateiktą informaciją, o savitarnos skilties MANO MENIU dalyje "Keisti duomenis" galėsite pasikeisti slaptažodį, susikurdami savo unikalų. Čia galėsite pateikti (keisti) ir daugiau savo nurodymų: dėl mokestinio pranešimo įteikimo būdo, savo e. pašto adreso pateikimo ir kt.

Komentarai (1) 1-1
  1. Dalia

    2022-08-24, 20:53:51
    Aciu labai uz operatyvu askakyma ir skambuti.

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas