Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Prašau parasykite, kokia bendra skola už 2 menesius.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, prasau parasykite, kokia bendra skola uz 2 menesius: Kastytis Klimaitis Ilona Klimaitiene Karolina Keble. Aciu
Klausimą uždavė: KASTIS, 2022-08-18
Paskutinė redakcija: 2022-08-18
Reitingas:
(balsavo 0)

Siūlytume nerašyti savo asmens duomenų čia, viešoje erdvėje. Konsultantas čia atsako į bendro pobūdžio klausimus apie bendrijų veiklą, čia pateikti klausimai ir atsakymai matomi visiems čia naršantiems. Asmeninius klausimus siūlytume užduoti tiesiogiai savo bendrijos pirmininkui, asmeninius buhalterinius klausimus galite pateikti e. pašto adresu info@dnsb.eu.

Taip pat primename, kad savo mokestinius duomenis galite pasižiūrėti prisijungę prie savitarnos www.dnsb.eu. Kiekvieno bendrovės "Skaidri apskaitos sistema" jums pateikto mokestinio pranešimo viršuje yra parašytas jūsų prisijungimo kodas iš raidžių ir skaičių. Tas kodas yra ir jūsų slaptažodis, kol patys jo nepkeisite savitarnoje.Informaciją apie priskaitytus jums įnašus www.dnsb.eu savitarnoje prisijungę rasite čia: MANO MENIU > Mokesčiai ir mokėjimai. Paspaudę "Mokėti dabar" galėsite iš karto ir be papildomų administravimo mokesčių sumokėti jums priskaitytą sumą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas