Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Bendrija sumokėjo revizoriui mokestį už metų ūkinės-finansinės veiklos reviziją (darbo sutartis nebuvo sudaryta). Ar nuo sumokėtos sumos turėjo būti išskaičiuoti mokesčiai (kokie) ir jei taip, kas turi sumokėti mokesčius Bendrija ar revizorius?

Neredaguotas klausimas:
Bendrija sumokėjo revizoriui mokestį už metų ūkinės-finansinės veiklos revizija (darbo sutartis nebuvo sudaryta). Ar nuo sumokėtos sumos turėjo būti išskaičiuoti mokesčiai (kokie) ir jei taip, kas turi sumokėti mokesčius Bendrija ar revizorius?
Klausimą uždavė: Juris, 2022-04-25
Paskutinė redakcija: 2022-04-27
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu bendrijos įstatatų nuostatos leidžia, revizijai atlikti bendrija gali samdyti ir juridinius asmenis (tuomet atsiskaitoma pagal sutartį gavus sąskaitą faktūrą), ir laisvai samdomus fizinius asmenis, veikiančius pagal nustatytą individualios veiklos tvarką (jie taip pat turi pateikti pirminius buhalterinius dokumentus ir jie moka nustatytus mokesčius). Būna, kad reviziją atlieka kuris nors iš namo savininkų be atlygio, savanoriškos veiklos pagrindais. Galima fizinį asmenį įdarbinti, pasirašant terminuotą arba neterminuotą darbo sutartį. Įsivertinkite, kokiu pagrindu buvo suteikta paslauga. Nelegalus darbas yra draudžiamas.

 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas