Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKAI, BENDRIJOS NARIAI / Bendrijos narių sąrašas

Bendrijos narių sąrašas

Neredaguotas klausimas:
{quest_orig}
Klausimą uždavė: , 2021-02-23
Paskutinė redakcija: 2021-02-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Vadovaujantis Bendrijų įstatymo 14 str. 6 d. 7 papunkčiu, už bendrijos narių sąrašo sudarymą ir tvarkymą atsakingas bendrijos pirmininkas (valdybos pirmininkas).

Bendrijos narių sąraše turi būti nurodyti bendrijos narių ar jų atstovų kontaktiniai duomenys: vardas, pavardė, adresas korespondencijai ir (arba) elektroninio pašto adresas, telefono numeris.

Bendrijos narių ar jų atstovų sąrašo duomenys tikslinami ne rečiau kaip kartą per metus. Bendrijos narių sąrašas turi būti patikslintas ir tuomet, kai į bendriją įstoja naujas narys arba kai kuris nors narys išstoja iš bendrijos, arba kai reikia išbraukti narį, nes jis neteko nuosavybės bendrijos valdomame pastate ar kitais atvejais.

Galiojantis - bendrijos pirmininko (valdybos pirmininko) parašu patvirtintas bendrijos narių sąrašas. Būtinai turi būti nurodyta sąrašo patvirtinimo data.

Kiekviename susirinkime (balsuojant raštu) turi būti žinomas aktualus bendrijos narių skaičius, pagal jį nustatomas kvorumas, sprendimams patvirtinti reikalingas mažiausias balsų skaičius (geriausia pridėti patvirtintą bendrijos narių sąrašą prie protokolo).

Komentarai (1) 1-1
  1. Bronius

    2023-08-04, 14:01:46
    Jei buvo renkamas bendrijos. Pirmininkas ir gyventojai preikalavo bendrijos narių sąrašo,tačiau jis pateiktas nebuvo buvo atsakyta,kad sąrašo nėra,o balsavo žmonės pagal turimą gyventojų sarašą gautą iš registrų centro.Ar teisėtas susirinkimas?

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas