Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKAI, BENDRIJOS NARIAI / Bendrijos narių sąrašas

Dalis Bendrijos narių nėra aktyvūs, todėl ne visada pavyksta iš pirmo karto suorganizuoti Bendrijos narių susirinkimą. Gaištamas kitų bendrijos narių laikas, stringa sprendimų priėmimas. Kokia galimybė pašalinti nedalyvaujančius Bendrijos veikloje narius iš Bendrijos narių sąrašo?

Neredaguotas klausimas:
Dalis Bendrijos narių nėra aktyvūs, todėl ne visada pavyksta iš pirmo karto suorganizuoti Bendrijos narių susirinkimo. Gaištamas kitų bendrijos narių laikas, stringa sprendimų priėmimas. Kokia galimybė pašalinti nedalyvaujančius Bendrijos veikloje narius iš Bendrijos narių sąrašo?
Klausimą uždavė: Juris, 2022-09-07
Paskutinė redakcija: 2022-09-07
Reitingas:
(balsavo 0)

Prieš savininko valią iš bendrijos narių jo išmesti negalima, galima tik geranoriškai susitarti, kad nedalyvaujantieji parašytų prašymą išstoti iš bendrijos ir liktų pasyviais savininkais (balsuotų tik savininkų susirinkimuose ir savininkams baluojant raštu).

Primename, kad bendrijos nerių susirinkime dalyvauti negalintys bendrijos nariai gali parašyti balsavimo perleidimo sutartis kitiems asmenims, kad jų vardu balsuotų (nereikia tvirtinti notarine tvarka), o jeigu bendrijos įstatuose yra numatyta galimybė nuomonę pareikšti iš anksto raštu, tai bendrijos nariai gali ir iš anksto raštu pateikti savo sprendimus paskelbtos susirinkimo darbotvarkės klausimais. Tai padeda surinkti kvorumą, gauti daugiau bendrijis narių balsų ir priimti sprendimus.

 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas