Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

Bendrijos pirmininkas ir valdyba jau daugiau kaip trejus metus nešaukia bendrijos visuotinio narių susirinkimo. Revizoriaus nėra. Mes (bendrijos nariai) nusprendėme patys sušaukti susirinkimą. Tik reikia surinkti daugiau nei ketvirtadalį bendrijos narių parašų. Kaip turi atrodyti dokumentas, kuriame bus renkami parašai?Jo pavadinimas? Rekvizitai?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, Bendrijos pirmininkas ir valdyba jau daugiau kaip tris metus nešaukia bendrijos visuotinio narių susirinkimo. Revizoriaus nėra. Mes (bendrijos nariai) nusprendėme patys sušaukti susirinkimą. Tik reikia surinkti daugiau nei ketvirtadalį Bendrijos narių parašų. Kaip turi atrodyti dokumentas, kuriame bus renkami parašai ?Jo pavadinimas? Rekvizitai?
Klausimą uždavė: Asta, 2022-09-22
Paskutinė redakcija: 2022-09-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Daugiau kaip 1/4 bendrijos narių pirmiausiai bendrijos pirmininkui turi įteikti reikalavimą, kad jis susirinkimą sušauktų. Turi būti parašyta, kas tokį reikalavimą teikia, kam teikia, kada teikia, kodėl teikia, ir turi būti aiškiai suformuluotas pats reikalavimas, nurodant ir aktualią susirinkimo darbotvarkę.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas