Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Bendrijos pirmininkui išsiųsti klausimai bendrijos nurodytu e. paštu, ar pirmininkė jai asmeniškai užduotus klausimus dėl bendrijos veiklos gali vieštinti su visais savininkais?

Neredaguotas klausimas:
Bendrijos pirmininkui išsiųsti klausimai bendrijos nurodytu el paštu, ar pirmininkė jai asmeniškai užduotus klausimus dėl bendrijos veiklos gali vieštinti su visais savininkais?
Klausimą uždavė: Gabriele, 2022-06-28
Paskutinė redakcija: 2022-06-28
Reitingas:
(balsavo 0)

Klausimai ir atsakymai į juos gali būti aktualūs visiems savininkams, galbūt nieko blogo, jeigu paaiškinimus pirmininkas pateikia visiems savininkams, bet jeigu kalba eitų apie asmens duomenų (pavyzdžiui, vardo ir pavardės) viešinimą, tai kitas dalykas.

Asmens duomenų tvarkymas, įskaitant duomenų teikimą, laikomas teisėtu tik tuo atveju, jeigu jis atliekamas vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (toliau – BDAR). Asmens duomenys gali būti tvarkomi tik laikantis su asmens duomenų tvarkymu susijusių principų, įtvirtintų BDAR 5 straipsnyje, ir kai toks asmens duomenų tvarkymas gali būti pagrįstas bent viena teisėto asmens duomenų tvarkymo sąlyga, numatyta BDAR 6 straipsnyje. Tuo atveju, jei nėra nė vienos BDAR nurodytos asmens duomenų teisėto tvarkymo sąlygos ir teisėto asmens duomenų tvarkymo tikslo, asmens duomenys negali būti tvarkomi. Pabrėžtina, kad BDAR 5 straipsnio 2 dalis numato, kad duomenų valdytojas yra atsakingas už tai, kad būtų laikomasi BDAR ir turi sugebėti įrodyti, kad jo laikomasi (atskaitomybės principas).
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas