Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Daugiabučio pirmininkas netinkamai vykdo savo pareigas. Pažeisdanas įstatymus, savavališkai sudarinėja sutartis su tiekėjais ir paslaugų teikėjais be gyventojų žinios, paprašius net ir raštiškai nesuteikia jokios informacijos. Į ką kreiptis, į kokią kontroliuojančią instituciją, kad pakontroliuotų pirmininko veiklą?

Neredaguotas klausimas:
Daugiabučio pirmininkas netinkamai vykdo savo pareigas. Pažeidžiant įstatymus, savavališkai sudarinėja sutartis su tiekėjais ir paslaugų teikėjais be gyventojų žinios, paprašius net ir raštiškai nesuteikia jokios informacijos. Kur kreiptis į kontroliuojančią instituciją, kad pakontroliuotų pirmininko veiklą?
Klausimą uždavė: Mindaugas, 2022-06-21
Paskutinė redakcija: 2022-06-22
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijų veiklą kontroliuoja savivaldybės, dėl bendrijos pirmininko vykdomų pažeidimų kreipkitės (rašykite skundą) jūsų miesto (rajono) savivaldybei -  būsto administravimo skyriaus darbuotojai ar kiti atskaingi specialistai turi imtis veiksmų.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas