Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Bendrijos susirinkimo metu priėmėme sprendimą pakeisti laiptinių lempas. sumos nesutarėme. Sąskaitą išdalinome proporcingai buto naudingam plotui einamojo mėnesio gyventojų sąskaitose. sumos gavosi skirtingos didžiausia apie 20 eur. keli gyventojai atsisako mokėti ir reikalauja, kad butu dengiama iš surinktų lėšų, kas teisūs?

Neredaguotas klausimas:
Bendrijos susirinkimo metu priėmėme sprendimą pakeisti laiptinių lempas. sumos nesutarėme. Sąskaitą išdalinome proporcingai buto naudingam plotui einamojo mėnesio gyventojų sąskaitose. sumos gavosi skirtingos didžiausia apie 20 eur. keli gyventojai atsisako mokėti ir reikalauja, kad butu dengiama iš surinktų lėšų. kas teisūs? dėkojame už atsakymą.
Klausimą uždavė: Andrius, 2023-03-22
Paskutinė redakcija: 2023-03-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Visi mokestiniai įnašai bendrijai priskaitomi proporcingai pagal užimamą plotą, nesvarbu, ar jie yra jau surinkti (juk irgi buvo priskaityti proporcingai), ar dar tik priskaitomi ir bus susirinkti. Mums nėra žinoma, iš kokios surinktų įnašų (biudžeto) dalies norite sumokėti už lempas, jeigu tam priskirtinų lėšų yra, galite apmokėti. Patys spręskite, įvairiai sprendžaiama. Žinoma, juk nemokėsite už lempas iš biudžeto dalies, skirtos pirmininko atlyginimui ar buhalterinei apskaitai ir pan....

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas