Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / VALDYBA / Valdybos narių kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Bendrijos valdyba susikurė "Facebook" grupę, ją įslaptino. Dalis bendrijos narių ten nepriimti, nemato informacijos. Diskusijos vyksta nesilaikant korektiškumo ir etikos. Informuotas pirmininkas, nereaguoja. Neretai "Facebook" grupėje apkalbami, šmeižiami, žeminami užkliuvę ar nepatikę gyventojai, kurstoma neapykanta. Kur kreiptis, kaip elgtis ir ar imanoma pakeisti situaciją?

Neredaguotas klausimas:
Bendrijos valdyba susikurė facebook grupę, ją įslaptino. Dalis bendrijos narių ten nepriimti, nemato informacijos. Diskusijos vyksta nesilaikant korektiškumo ir etikos. Informuotas pirmininkas, nereaguoja. Neretai facebook grupėje apkalbami, smeižiami, žeminami gyventojams užkliuvę ar nepatikę gyventojai, kurstoma neapykanta. Kur kreiptis, kaip elgtis ir ar imanoma pakeisti situaciją?
Klausimą uždavė: Smeliai, 2021-02-26
Paskutinė redakcija: 2021-03-05
Reitingas:
(balsavo 0)

Gali būti kuriamos įvairios "Facebook" grupės, taip pat ir uždaros, pavyzdžiui, valdybos nariams pasitarti. Valdyba pati pasitvirtina savo darbo reglamentą (žr. Bendrijų įstatymo 16 str. 2 dalį), bendrijos nariai ir kiti savininkai  nedalyvauja valdybos pasitarimuose ir posėdžiuose, jeigu nėra kviečiami. Iš jūsų pateiktos informacijos neaiškūs faktai ir detalės dėl galimo šmeižimo, tačiau, žinoma, jeigu tokie dalykai vyksta, jie netoleruotini ir smerktini. Galima paprašyti asmens, kad jis nesielgų netinkamai, arba galima kreiptis į teisėsaugos institucijas - apie tai, į ką ir kaip kreiptis, plačiau galite paskaityti "Delfi.lt" paskelbtame straipsnyje čia.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas