Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Skolų išieškojimas bendrijoje

Bendro naudojimo objektų valdymo jungtinės veiklos sutartis. Vienas savininkas atsisakė mokėt mokestį, dabar parduoda butą. Kurie dėjom į kasą, sutvarkėm kaminus, tame tarpe ir neprisidėjusiam, tai ką - gal nugriauti?

Neredaguotas klausimas:
Bendro naudojimo objektų valdymo jungtinės veiklos sutartis. Vienas savininkas atsisakė mokėt mokesti. Dabar parduoda butą. Kurie dėjm į kasą sutvarkėm kaminus, tame tarpe ir neprisidėjusiam, tai ką gal nugriauti?
Klausimą uždavė: Jolanta K, 2022-03-20
Paskutinė redakcija: 2022-03-21
Reitingas:
(balsavo 0)

Pagal jungtinės veiklos sutartį įgaliotasis asmuo (taip pat kaip ir bendrijos pirmininkas arba savivaldybės paskirtasis administratorius), turėtų organizuoti veiklą taip, kad skolos būtų išieškomos laiku. Skolos niekur nedingsta. Žinoma, mokečiai turi būti priskaitomi vadovaujantis savininkų susirinkimų (balsavimo raštu) sprendimais arba remiantis kitais teisėtais pagrindais (pavyzdžiui, avarijų likvidavimas ir pan.). Teismai gana greitai sprendžia skolų išieškojimo klausimus, kai pateikiami ir reikalavimą sumokėti skolą pagrindžiantys dokumentai. Notaras turbūt paprašys buto pardavėjo, kad jis pristatytų pažymą apie prievolių pagal jungtinės veiklos sutartį įvykdymą (neįvykdymą), tos pažymos pagrindu skola gali būti perkelta naujam buto savininkui (pirkėjui).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas