Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

Butas priklauso mamai, mama bute negyvena,o gyvena sūnus, kitu atveju butas priklauso uošvienei,o gyvena marti. Kokius dokumentus turi pateikti bendrijai sūnus ir marti, kad galėtų dalyvauti bendrijos susirinkimuose su balsavimo teise. Ar užtenka balsavimo perleidimo sutarties, ar ne ?

Neredaguotas klausimas:
Butas priklauso mamai, mama bute negyvena,o gyvena sūnus, kitu atveju butas priklauso uošvienei,o gyvena marti . Kokius dokumentus turi pateikti bendrijai sūnus ir marti ,kad galėtų dalyvauti bendrijos susirinkimuose su balsavimo teise .Ar užtenka balsavimo perleidimo sutarties ,ar ne ?
Klausimą uždavė: Gražina, 2023-05-09
Paskutinė redakcija: 2023-05-09
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu bendrijos įstatuose nenustatyta, kad balsavimo teisės perleidimo sutartis gali būti perleista, pavyzdžiui, tik kitam bendrijos nariui, tuomet sūnui ar marčiai jūsų nurodytu atveju užtenka pateikti laisvos rašytinės formos balsavimo teisės perleidimo sutartį. Arba gali pateikti notarine tvarka patvirtintą įgaliojimą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas