Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Daugiabučio namo kieme iki 3-4 val. ryto vyksta vakarėliai, leidžiant triukšmingą muziką, vartojamas alkoholis, dalyvauja mažamečiai vaikai. Policija sureagavo. Ar turetų reaguoti bendrijos pirmininkas?

Neredaguotas klausimas:
Daugiabuciu namu kieme vakarelis su triuksminga muzika, alkoholiu, mazameciais vaikais iki 3-4 val. ryto. Policija sureagavo. Ar turetu reaguoti bendrijos pirmininkas?
Klausimą uždavė: Smeliai bendrija, 2021-07-19
Paskutinė redakcija: 2021-07-20
Reitingas:
(balsavo 0)

Bet kuris nepatenkintas kaimynas tokiais atvejais (triukšmingi vėlyvi vakarėliai) gali kreiptis pagalbos telefonu 112 (rašote, kad policija sureagavo), galima iškviesti arba pranešti apie įvykį ir savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams (būna, kad budi iki vėlumos, reikia pasidomėti savo savivaldybėje, ar toks skyrius yra ir kaip jis veikia), o bendrijos pirmininkas galėtų informuoti namo gyventojus apie viešosios tvarkos reikalavimus, atkreipti dėmesį į tai, kad tuos reikalavimus pažeidus gali tekti turėti reikalų su policija ir kitomis valdiškomis tarnybomis, ir galėtų paraginti viešosios tvarkos laikytis. Daugiabučio namo savininkų bendrija gali pasitvirtinti ir savo vidinės tvarkos taisykles, kuriose be kitų dalykų galėtų būti nuorodyta, kaip, kur prie namo, kokiu metu (ne)galima organizuoti piknikus.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas