Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Bendrijos pirmininkė gavo administracinę baudą pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (ANK) 525 str.1d., skirta bauda pirmininkui (ne bendrijai), ar gali bendrija grąžinti pirmininkui baudos sumą iš bendrijos surenkamų lėšų, kai bauda skirta pirmininkui asmeniškai?

Neredaguotas klausimas:
Bendrijos pirmininkė gavo administracinę baudą pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekso (ANK) 525 str.1d., skirta bauda pirmininkui( jo vardu išrašytas protokolas ir bauda, ne bendrijos), ar gali bendrija grąžinti pirmininkui baudos sumą iš bendrijos surenkamų lėšų, kai bauda skirta pirmininkui asmeniškai? jei taip, kokiu straipsniu vadovautis?jei ne,kokiu straipsniu vadovautis? Ačiū
Klausimą uždavė: Jūratė, 2021-08-14
Paskutinė redakcija: 2021-08-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Bauda skirta už jo pareigų nevykdymą ir pirmininkas pats ją turi susimokėti. Bendrijos narių sprendimu bendrijos pirmininkui gali būti padidintas atlyginimas, gali būti skirta premija už papidomus darbus ar panašiai, tačiau baudos kompensuoti nesiūlytume.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas