Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Dėl bendrijos narių sarašo. Paprašius pas pirmininką bendrijos narių sarašo, gavome atsakymą raštu, kad \"Bendrijos nariai yra visi 36 butų savininkai\". Kad pirmininkė suorganizuotų susirinkimą, pasirašė 14 buto savininkų iš 36 (kaip pirmininkė teigė, jog visi 36 butų savininkai yra ir bendrijos nariai). Įteikus pirmininkei parašus, gavome atsakymą,, kad iš tų 14 pasirašiusiųjų, tik 6 yra bendrijos nariai ir pagal mūsų pateiktą jei darbotvarkę susirinkimas nevyks. Klausimas, Kaip mums rasti teisybę dėl bendrijos nariųn skaičiaus ir kurie savininkai yra bendrijos nariai? Nes kaip minėjau ankstesneme laiške, bendrijos narių mes iš jos negauname jau beveik du mėnesius.

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, Dėl bendrijos narių sarašo. Paprašius pas pirmininką bendrijos narių sarašo, gavome atsakymą raštu, kad \"Bendrijos nariai yra visi 36 butų savininkai\". Kad pirmininkė suorganizuotų susirinkimą, pasirašė 14 buto savininkų iš 36 (kaip pirmininkė teigė, jog visi 36 butų savininkai yra ir bendrijos nariai). Įteikus pirmininkei parašus, gavome atsakymą,, kad iš tų 14 pasirašiusiųjų, tik 6 yra bendrijos nariai ir pagal mūsų pateiktą jei darbotvarkę susirinkimas nevyks. Klausimas, Kaip mums rasti teisybę dėl bendrijos nariųn skaičiaus ir kurie savininkai yra bendrijos nariai? Nes kaip minėjau ankstesneme laiške, bendrijos narių mes iš jos negauname jau beveik du mėnesius. Ačiū.
Klausimą uždavė: Dalius, 2024-01-07
Paskutinė redakcija: 2024-01-07
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos pirmininko pareiga tvarkyti bendrijos narių sąrašą įtvirtinta Bendrijų įstatyme. Siūlytume pagalbos prašyti savivaldybės - reikėtų parašyti skundą, kad bendrijos pirmininkas nesilaiko teisės aktų nuostatų ir piktybiškai trukdo inicijuoti bendrijos narių susirinkimą - meluoja apie narius ir nepateikia bendrijos narių sąrašo. Sąrašą iš pirmininko reikia gauti rašytinį, su data ir pirmininko parašu. Savivaldybė turi priemonių paveikti pirmininką.


 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas