Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

"Dnsb.eu" savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Neredaguotas klausimas:
{quest_orig}
Klausimą uždavė: , 2021-02-17
Paskutinė redakcija: 2021-03-08
Reitingas:
(balsavo 0)

E. sistemoje „Dnsb.eu“ bendrijų pirmininkai gali pateikti įvairią informaciją bendrijų nariams ir kitiems savininkams, įrašydami ją įvairiuose puslapiuose, pavyzdžiui, puslapyje „Pradžia“, „Naujienos bendrijoje“ ar kituose, ir ne tik jau esamuose, bet ir savo pačių papildomai sukurtuose. Šią informaciją bendrijos nariai ir kiti savininkai gali peržiūrėti prisijungę prie „Dnsb.eu“ savitarnos savo unikaliu vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Jie gali pasižiūrėti ir pateiktus mokestinius pranešimus, pasitikrinti mokėtinas sumas, pasižiūrėti mokėjimų istoriją.

Skaidrumą užtikrina tai, kad e. savitarnoje savininkai gali pasižiūrėti bendrijos sąskaitas, taip pat pirmininko įkeltus dokumentus, pavyzdžiui, protokolus, gaunamus raštus ir pan.

„Pradžios“ puslapyje rekomenduotume pateikti pagrindinę informaciją apie bendriją (įregistravimo data, registracijos kodas, banko sąskaitų numeriai, e. pašto adresas, valdymo organai ir jų kontaktai, kiti svarbūs kontaktai (į ką kreiptis avarijų atveju ir pan.). Kai kurie pirmininkai iš karto po įvykio faktus trumpai aprašo savo sukurtuose puslapiuose (pavyzdžiui, „Bendrijos veikla 2021“) ir šią informaciją panaudoja ne tik atliktų darbų viešinimui (skaidru), bet ir metinei ataskaitai rengti. Kiti sukuria ir atskirus puslapius „Biudžetas“, „Bendrijos nariai“, „Bendrijos įstatai“ ir panašių, kad būtų lengviau greitai surasti dažniausiai naudojamą informaciją, nereikėtų jos ieškoti bendrame dokumentų sraute.

Žinoma, ne visi ir ne kasdien bendrijų nariai ir kiti savininkai jungiasi prie "Dndb.eu" savitarnos, todėl kai kuriuos pranešimus (pavyzdžiui, apie šaukiamus susirinkimus, apie balsavimo raštu rezultatus ir pan.) verta išsiųsti ir e. pašto adresais. Trumpus pranešimus (pavyzdžiui, žinią apie gedimą ir jo šalinimą arba priminimą apie būsimą susirinkimą) galima išsiųsti ir SMS žinute (pasieksite ir tuos asmenis, kurie nesinaudoja arba nepateikė savo e. pašto adreso). Didžiulė nauda ta, kad e. sistemoje „Dnsb.eu“ sukūrus pranešimo tekstą ir pasirinkus (pažymėjus) gavėjus (visus savininkus arba visus bendrijos narius, arba tik dalį iš sąrašo pasirinktų asmenų) vienu mygtuko paspaudimu pranešimą galima išsiųsti e. paštu arba SMS žinute visiems pasirinktiems adresatams. Lieka veiksmų istorija.

Bendrijų pirmininkai e. sistemoje „Dnsb.eu“ buhalterinės apskaitos duomenis - naujus ir istorinius - gali pasižiūrėti rūšiuodamis pagal įvarius jiems aktualius parametrus. Čia jie taip pat gali pateikti užduotis buhalteriui ir pateikti klausimų ne tik apie buhalterinę apskaitą, bet ir apie kitus bendrijų valdymo reikalus.

Naujiena - elektroninis balsavimas. E. sistemoje „Dnsb.eu“ galima kurti balsavimo raštu biuletenius ir balsuoti galima čia iš karto, pasiarašant kvalifikuotu e. parašu.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas