Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Kodėl "Dnsb.eu" e. savitarnoje matau tik bendrą mokėtiną sumą,o nematau lapelio su tos sumos dedamosiomis?

Neredaguotas klausimas:
Kodel SAVITARNOJE matau tik bendrą mokėtiną sumą, o nematau lapelio su tos sumos dedamosiomis?
Klausimą uždavė: Arvydas, 2021-02-17
Paskutinė redakcija: 2021-02-17
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrovė "Skaidri apskaitos sistema" savo klientams bendrijoms (bendrijų valdomų pastatų savininkams) mokestinius pranešimus (taip vadinamus lapelius) siunčia elektroniniu paštu arba pateikia į pašto dėžutes (savininkų pasirinkimu). Mokestiniai pranešimai yra detalizuojami, detalių gausumas derinamas su bendrijų pirmininkais. Jeigu jūsų bendrija yra mūsų bendrovės klientas, jūs gaunate mokestinius pranešimus pasirinktu būdu. Taip pat galite jungtis į "Dnsb.eu" savitarną ir skilties MANO MENIU dalyje "Mokesčiai ir mokėjimai" galite pasižiūrėti visus jums pateiktus mokestinius pranešimus. Paskutinė mokėtina suma yra iškeliama į šios dalies pavadinimą (patogu iš karto pastebėti), o tam, kad peržiūrėtumėte visus mokestinius pranešimus (detalizuotus), turėtumėte įeiti į tą dalį (paspauskite pavadinimo langelį) ir pasirinkti pagal datą tą mokestinį pranešimą, kurį norite peržiūrėti ar atsisiųsti, galbūti ir išsispausdinti (žr. geltoną langelį akį arba geltoną langelį rodyklę). 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas