Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Esame GNSB. Vienas buto savininkas pasididino naudojamas patalpas (sujungė balkoną su kambariu) ir radiatorių pastatė balkone. Taip didėja apšildomas plotas bute. Kitas butas daro remontą ir išgriovė visas sienas, juk kvadratūra taip pat keisis apšildomų patalpų. Kaip turi elgtis bendrija?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena. Esame GNSB. Vienas būto savininkas pasididino naudojamas patalpas( sujungė balkoną su kambariu) ir radijatorių pastatė balkone. Taip didėja apšildomas plotas būte . Kitas būtas daro remontą ir išgriovė visas sienas, juk kvadratūra taip pat keisis apšildomų patalpų ! Kaip turi elgtis bendrija ? Į žodinius perspėjimus nereaguoja. Pagarbiai,
Klausimą uždavė: Genovaitė, 2023-10-27
Paskutinė redakcija: 2023-10-27
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos pirmininkas turi reikalauti, kad savininkas pasikeitusius buto naudingojo ploto duomenis įregistruotų Nekilnojamojo turto registre, ir naudodamasis tais naujais duomenimis turi atitinkami organizuoti proporcingą mokesčių priskaitymą. 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas