Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Garažų bendrija. Ar bendrijos narys išsipirkęs žemę po garažu ir įsivedęs atskirą elektros įvadą nuo bendrijos, parašęs prašymą išstoti iš bendrijos gali išvengti bendrijos mokesčių?

Neredaguotas klausimas:
Garažų bendrija. Ar bendrijos narys išsipirkęs žemę po garažu ir įsivedęs atskirą elektros įvadą nuo bendrijos, parašęs prašymą išstoti iš bendrijos gali išvengti bendrijos mokesčių?
Klausimą uždavė: Rytis, 2023-03-06
Paskutinė redakcija: 2023-03-06
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrija valdo tik bendrojo naudojimo objektus (turi būti parengtas bendrojo naudojimo objektų aprašas). Jeigu jūs asmeniškai mokėsite už savo sunaudotą elektrą, jums vis tiek liks prievolė mokėti už bendrojo naudojimo elektrą, jeigu tokia yra, už kitų bendrojo naudojimo objektų priežiūrą ir naudojimąsi jais, taip pat ir už bendrijos valdymą (pirmininko atlyginimas, buhalterija, banko paslaugos ir pan.).

Jeigu parašysite prašymą jus išbraukti iš bendrijos narių, tai tik tapsite pasyviu savininku, mokėsite jums priskaitomus mokesčius, tik nebeturėsite teisės balsuoti bendrijos narių susirinkimuose.

Jeigu jūsų garažas yra bendrame su kitais pastate, atsijungti nuo bendrijos nėra galimybių (kaip ir vienas butas negali atsijungti nuo viso daugiabučio pastato bendrijos), jeigu jūsų garažas - visai atskiras pastatas, galbūt tokia galimybė ir būtų. Reikia gilintis į situaciją.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas