Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Skolų išieškojimas bendrijoje

Garažų bendrija įsiskolinusi tūkstančius eurų. Pirmininkui visai neįdomu augančios skolos ir susirinkimai. Kas toliau, kai skolos pasieks keturženkles sumas, anstoliai reikalaus iš visų bendrijos narių padengti skolą ar kaip tokiu atveju būna?

Neredaguotas klausimas:
Garažų bendrija įsiskolinusi tūkstančius eurų. Pirmininkui visai neidomu augančios skolos ir susirinkimai. Kas toliau kai skolos pasieks keturženkles sumas, anstoliai reikalaus iš visų bendrijos narių padengti skolą ar kaip tokiu atveju būna?
Klausimą uždavė: Rytis, 2023-02-06
Paskutinė redakcija: 2023-02-10
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu susidariusios skolos yra už bendrąsias visų savininkų paslaugas, jas padengti greičiausiai tektų visiems savininkams. Bendrija atstovauja savininkams. Siūlytume greičiau imtis veiksmų - atstatyti bendrijos veiklą ir tinkamai vykdyti veiklą. Jeigu pirmininkas nesiima reikiamų veiksmų, iniciatyvos gali imtis bendrijos nariai arba savininkai (nebūtinai visi savininkai yra bendrijso nariai, visaip būna). Jeigu veikla labai apleista, galbūt verta pasikonsultuoti su tos srities konsultantais dėl procedūrų, nes jeigu ir įstatus reikėtų keisti, visus dokumentus turi tvirtinti notaras, o Registrų centras irgi tikrina procedūrų teisėtumą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas