Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Gavau iš bendrijos pirmininkės atsakymą į klausimą kodėl, administracinė lėšos paskaičiuotos lygia dalimi, nepriklausomai nuo naudingojo plto? Civilinio kodekso 4.82 str. 3d. norma, nustatanti proporcingą mokesčių ir įmokų paskirstymą butų savininkų gyvenamajam plotui nėra absoliuti. Sprendimas yra priimtas visuotinio susirinkimo balsų dauguma ir yra teisėtas. Ar pirmininkė yra teisi?

Neredaguotas klausimas:
Gavau iš bendrijos pirmininkės atsakymą į klausimą kodėl administracinė lėšos paskaičiuotos lygia dalimi nepriklausomai nuo naudingojo plto?Civilinio kodekso 4.82 str. 3d. norma nustatanti proporcingą mokesčių ir įmokų paskirstymą butų savininkų gyvenamajam plotui nėra absoliuti. Sprendimas yra priimtas visuotinio susirinkimo balsų dauguma ir yra teisėtas. Ar pirmininkė yra teisi?
Klausimą uždavė: Alina, 2022-10-13
Paskutinė redakcija: 2022-10-14
Reitingas:
(balsavo 2)

Bendrijos pirmininkė neteisi. Mokesčiai turi būti priskaitomi proporcingai pagal plotą. Galite apskųsti bendrijos pirmininkės sprendimą savivaldybei (savivaldybės vykdo bendrijų priežiūrą) arba galite kreiptis dėl neteisėto sprendimo į teismą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas