Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Ar butų galima sumažinti mokesčius, nes niekas negyvena šiame bute daugiau nei 10 metų, kai buvo nedideli mokesčiai nekreipiau i tai dėmesio, bet dabar auga viskas kaip ant mielių. Nėra jokių registruotų žmonių, šiame bute. O ir pati buto savininkė visada gyveno Ukmergės raj, ir ten mokėjo mokesčius, deja ji jau yra mirusi 2021-11-06 . Nuo šiol esu šio turto paveldėtoja, gyvenu Anglijoje. Nesinaudoju nei elektra laiptinese nei šiukšlinu laiptinę, nei užkemšu kanalizacijas, dėl kurių tenka kviestis spec. tarnybas dėl išvalymo. Taip pat mane apliejo iš 4 aukšto ir prasidėjo erozija lubose. Buvau iškvietusi gyventojus parodžiau, palikau savo kontaktus, bet niekas nesusisiekė.

Neredaguotas klausimas:
Ar butų galima sumažinti mokesčius, nes niekas negyvena šiame bute daugiau nei 10 metų, kai buvo nedideli mokesčiai nekreipiau i tai dėmesio, bet dabar auga viskas kaip ant mielių. Nėra jokių registruotų žmonių, šiame bute. O ir pati buto savininkė visada gyveno Ukmergės raj, ir ten mokėjo mokesčius,dėja ji jau yra mirusi 2021-11-06 . Nuo šiol esu šio turto paveldėtoja Jūrate Aldona Schultze gyv. Anglija. Nesinaudoju nei elektra laiptinese nei šiukšlinu laiptine, nei užkemšu kanalizacijas, dėl kurių tenka kviestis spec. tarnybas dėl išvalymo. Taip pat mane apliejo iš 4 aukšto ir prasidėjo erozija lubose. Buvau iškvietusi gyventojus parodžiau, palikau savo kontaktus, bet niekas nesusisiekė. Ačiū! geros dienos.
Klausimą uždavė: JURATE, 2022-08-08
Paskutinė redakcija: 2022-08-08
Reitingas:
(balsavo 0)

Daugiabučiame name bendrieji mokesčiai priskaitomi proporcingai pagal turimą dalį pastate visiems butų ir/ar kitų patalpų savininkams, nepriklausomai nuo to, kaip, kokiu dažnumu savininkas tuo butu ar patalpa naudojasi. Patarimas būtų - arba parduoti butą, arba jį išnuomoti, jeigu pati tuo butu nesinaudojate. Arba kantriai mokėti bendruosius savininkų įnašus. 

Dėl to, kad jūsų butas buvo užlietas ir buvo padaryta žala - reikėjo užsakyti apžiūrą, akte užfiksuoti žalą (konstatuoti faktą) ir kreiptis į žalos kaltininką dėl žalos atlyginimo.

Komentarai (1) 1-1
  1. JURATE SCHULTZE

    2022-08-08, 13:27:01
    Kur reikia kreiptis dėl buto apžiūros, kas jį atlieka dėl akto sudarymo, tai galima padryti šią savaite. Ačiū

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas