Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BENDROJO NAUDOJIMO OBJEKTAI / Kodėl svarbu nustatyti bendrojo naudojimo objektus

Gyvename trijų būtų name. Pirmas ir antras butai turi vieną įėjimą,o trečias - kitą. Ar gali mūsų namo bendrija balsų dauguma nuspręsti įėjimų prieigas, duris,remontuoti ir prižiūrėti pagal dešimtis metų susiklosčiusią naudojimosi tvarką, t.y. remontuoti tai,kuo naudojiesi. Ačiū.

Neredaguotas klausimas:
Gyvename trijų būtų name. Pirmas ir antras butai turi vieną įėjimą,o trečias -kitą. Ar gali mūsų namo bendrija balsų dauguma nuspręsti įėjimų prieigas,duris,remontuoti ir prižiūrėti pagal dešimtis metų susiklosčiusią naudojimosi tvarką,t.y.remontuoti tai,kuo naudojiesi. Ačiū.
Klausimą uždavė: Raminta , 2023-10-30
Paskutinė redakcija: 2023-10-31
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrija valdo tik bendrojo naudojimo objektus ir turi pasitvirtinti bendrojo naudojimo objektų aprašą. Tame apraše konkretus objektas gali būti priskirtas ne visiems savininkams, bet kai kuriems jų. Remiantis tokia patvirtinta informacija (pvz., durimis naudojasi du savininkai, tik jiems durys priskirtos) galima pasitvirtinti, kad būtent tie savininkai apmoka to bendrojo naudojimo objekto atnaujinimo ir modernizavimo darbus.
Bendrojo naudojimo objektų aprašą tvirtina bendrijos nariai susirinkime ar balsuodami raštu.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas