Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kas ir kokius mokesčius privalo mokėti bendrijoje

Išstojau iš bendrijos, rinkliavos mokestį moku, ar privalau mokėti bendrijos pirmininko atlyginimui?

Neredaguotas klausimas:
Išstojau iš bendrijos,rinkliavos mokęstį moku.Ar privalau mokėti pirmininkei atlyginimą?
Klausimą uždavė: ALMIRA AČIENĖ, 2021-02-04
Paskutinė redakcija: 2021-02-17
Reitingas:
(balsavo 0)

Taip, kaip ir kiti bendrijos valdomo pastato butų ir (ar) kitų patalpų savininkai, jūs privalote proporcingai prisidėti (mokėti savo dalį) mokant ne tik kitus bendrijos teisėtai nustatytus mokesčius, bet ir pirmininko atlyginimui renkamus mokesčius.

Komentarai (2) 1-2
  1. Monika Balakauskaitė

    2021-12-16, 16:20:18
    Sveiki, O aš dar noriu paklausti į temą, dėl pirmininko atlyginimo - kaip yra nustatoma/apskaičiuojama kiek turi būti mokama pirmininko atlyginimui nuo kiekvieno buto? Ar yra kokia formulė, ar čia gali patys bendrijos darbuotojai nusistatyti, gal yra kur tai aprašyta?
  2. Nerijus

    2022-01-10, 15:44:07
    Pirmininko atlyginimas nustatomas per bendrijos narių susirinkimą balsuojant. Taip pat nustatomas ir koks mokėjimo būdas: pagal kvadratūrą ar pagal dalinama po lygiai nepriklausomai nuo buto ploto

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas