Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Jau trečia diena neveikia atsiskaitymo per "Luminor" banką galimybė. Kaip jums apmokėti?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki,jau trečia diena neveikia atsiskaitymo per Luminor banką galimybė. Kaip jums apmokėti? Ačiū
Klausimą uždavė: Aleksandra, 2022-08-31
Paskutinė redakcija: 2022-09-01
Reitingas:
(balsavo 0)

Su UAB "Skaidri apskaitos sitema" sutartis sudariusių bendrijų savininkai kiekviename jiems pateiktame mokestiniame pranešime mato informaciją, kokiais būdais gali sumokėti savo įnašus bendrijai. Kiekvienos bendrijos pirmininko pareiga - pasirūpinti, kad sumokėti įnašus būtų patogu visiems savininkams, jeigu reikia, užtikrinant galimybę mokėti ne tik bankiniu pavedimu, banko kortele, bet ir grynaisiais.

Pagrindiniai mokėjimo būdai yra šie: pervedimas į bendrijos sąskaitą iš savo banko sąskaitos; mokėjimas per www.vienasaskaita.lt; mokėjimas per www.manogile.lt; mokėjimas "Perlo" terminaluose; mokėjimas "Maxima" kasose ir kiti.

Be to, su UAB "Skaidri apskaitos sitema" sutartis sudariusių bendrijų savininkai savo įnašus lengvai, greitai ir be jokių papildomų administravimo mokesčių gali sumokėti prisijungę prie savitarnos www.dnsb.eu

Prisijungimo prie www.dnsb.eu savitarnos vardas būna parašytas kiekvieno mokestinio pranešimo viršutiniame kampe. Pirmą kartą jungiantis ir kol nepakeisite, jis yra ir slaptažodis (reikia įvesti tą patį du kartus). Susikurti savo slaptažodį galima skiltyje "MANO MENIU" > "Keisti duomenis".

Skiltyje "MANO MENIU" > "Mokesčiai ir mokėjimai" ne tik pamatysite jums priskaitytą sumą, bet ir pamatysite funkciją "Atlikti mokėjimą dabar" - čia galite iš karto atlikti mokėjimą.

P.S. Jeigu negalite valdyti savo sąskaitoje esančių pinigų (atlikti mokėjimų, nes jūsų mokestinių pavedimų nevykdo bankas), kreipkitės į jūsų banko konsultantus.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas