Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ / Visų butų ir kitų patalpų savininkų susirinkimo organizavimas

Jei name keli butai priklauso savivaldybei, ar privaloma savivaldybę informuoti apie šaukiamą susirinkimą.

Neredaguotas klausimas:
Jei name keli butai priklauso savivaldybei, ar privaloma savivaldybę informuoti apie šaukiamą susirinkimą.
Klausimą uždavė: Daiva, 2023-03-28
Paskutinė redakcija: 2023-03-29
Reitingas:
(balsavo 0)

Savivaldybei įprastai atstovauja seniūnas, vadovaudamasis jo pareiginiais nuostatais, pasiteiraukite. Taip, savivaldybė irgi savininkas, turi balsavimo teisę savininkų susirinkime ir savininkams balsuojant raštu. Informuoti reikia vadovaujantis Bendrijų įstatymo ir jūsų bendrijos įstatų nuostatomis, Vyriausybės patvirtinta savininkų balsavimo raštu tvarka. 

Savivaldybė taip pat atgali būti ir bendrijos nariu, jeigu, pavyzdžiui, jos atstovas dalyvavo steigiant bendriją ir pareiškė valią dėl bendrijos steigimo, nors praktikoje dažniau lieka pasyviu savininku (netampa bendrijos nariu).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas