Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISŲ BUTŲ IR KITŲ PATALPŲ SAVININKŲ / Visų butų ir kitų patalpų savininkų susirinkimo organizavimas

Kaip priimti svarbius sprendimus, svarstomais klausimais, jei gyventojai nedalyvauja net pakartotiniuose visuotiniuose savininkų susirinkimuose, nebalsuoja el. budu. Visi informacija apie skelbiamus susirinkimus laiku ir aiški. Gal yra kitas būdas, kaip surinkti 50+1 balsą.

Neredaguotas klausimas:
Kaip priimti svarbius sprendimus ,svarstomais klausimais, jei gyventojai nedalyvauja net pakartotiniuose visuotiniuose savininkų susirinkimuose, nebalsuoja el. budu . Visi informacija apie skelbiamus susirinkimus laiku ir aiški. Gal yra kitas būdas, kaip surinkti 50+1 balsą.
Klausimą uždavė: Nidas, 2023-04-20
Paskutinė redakcija: 2023-04-21
Reitingas:
(balsavo 0)

Kai yra teisinis reikalavimas sprendimą patvirtinti daugumos savininkų sprendimu, kitaip būti negali. Savininką atatsovauti kitas asmuo gali vadovaudamasis notarine tvarka patvirtintu įgaliojimu.

Jeigu savininkai vangiai renkasi į susirinkimus, gal jiems priimtimesnis būdas - balsavimas raštu, kai susirinkimas nėra šaukiamas, bet išdalinami balsavimo biuleteniai (organizuokite pagal Vyriausybės nustatytą tvarką).

Svarbi ir komunikacija: kalusdimo svarbos akcentavimas, paraginimas, priminimas, o kartais savininkai ignoruoja balsavimą, nes sprendimas suformuluotas nesuprantamai, kelia daug klausimų, į kuriuos nebuvo atsakyta. Atsisakymas dalyvauti - irgi tam tikra prasme sprendimas "prieš".
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas