Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Jei nesutinka bendrijos nariai samdyti pirmininką, o nori išrinkti iš savo namo gyventojų, o mano pirmininkavimo kadencija birželio 14 d.pasibaigė. Tai kiek laiko galima būti pirmininku pasibaigus kadencijai ir ieškoti kito pirmininko iš savo bendrijos narių?

Neredaguotas klausimas:
Jei nesutinka bendrijos nariai samdyti pirmininka o nori isrinkti is savo namo gyventoju o mano pirmininkavimo kadencija birzelio 14 d.pasibaige.tai kiek laiko galima buti pirmininku pasibaigus kadencijai ir ieskoti kito pirmininko is savo bendrijos nariu?
Klausimą uždavė: Bronius, 2023-06-28
Paskutinė redakcija: 2023-06-28
Reitingas:
(balsavo 0)

Naują bendrijos pirmininką reikėjo išrinkti iki esamo bendrijos pirmininko kadencijos pabaigos. Jeigu jūsų kadencija jau pasibaigė, de jure jūsų teisės apribotos (pavyzdžiui, negalite bendrijos vardu pasirašyti sutarčių su ūkio subjektais). Kuo greičiau turite sušaukti susirinkimą, kad būtų išrinktas naujas bendrijos pirmininkas (svarbu tinkamai įgyvendinti procedūras), kai jis bus įregistruotas VĮ Registrų centre, jūs būsite išregistruotas.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas