Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Jeigu bendrijos teritorijoje yra 6 atskiri dvibučiai pastatai, ar ant kiekvieno namo privalo būti po vėliavos laikiklį ar užtenka bendrijos teritorijoje turėti vieną "bendrą" vėliavos stiebą?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, jeigu bendrijos teritorijoje yra 6 atskiri dvibučiai pastatai, ar ant kiekvieno namo privalo būtų po vėliavos laikiklį ar užtenka bendrijos teritorijoje turėti vieną "bendrą" vėliavos stiebą?
Klausimą uždavė: V, 2023-03-21
Paskutinė redakcija: 2023-03-22
Reitingas:
(balsavo 0)

Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatyme nurodyta, kad "valstybės švenčių dienomis Lietuvos valstybės vėliava keliama prie, virš ar ant šių pastatų: prie kitų valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų, kitų įstaigų, įmonių ir organizacijų, nesvarbu, kokia jų nuosavybės forma, taip pat gyvenamųjų namų."

Matydami žodelį "prie", manytume, kad galėtų būti viena bendra vėliava bendroje teritorijoje, bet tiksliau galbūt galėtų palkomentuoti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Valstybinio ir diplomatinio protokolo departamento specialistai: tel. (8 5) 236 2461 arba el. paštu protocol@urm.lt.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas