Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Nesu bendrijos narė. Ar galiu balsuoti susirinkime dėl naujai pastatyto namo pridavimo organizavimo? Pirmininkas nori pats organizuoti pridavimą, nes lyg būtų pigiau. Kiekvienas savininkas yra pasirašęs sutartį su statytoju, kurioje užfiksuota, jog namo pridavimą organizuoja statytojas ir už sąlygų nesilaikymą man gręsia 1000 er. bauda. Kas atlygintų baudos nuostolius, jei visgi dauguma narių sutiktų su pirmininko siūlymu?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki. Nesu bendrijos nare. Ar galiu balsuoti susirinkime dėl naujai pastatyto namo pridavimo organizavimo? Pirmininkas nori pats organizuoti pridavimą, nes lyg būtų pigiau. Kiekvienas savininkas yra pasirašęs sutartį su statytoju, kurioje užfiksuota, jog namo pridavimą organizuoja statytojas ir už sąlygų nesilaikymą man gręsia 1000 er. bauda.Kas atlygintų baudos nuostolius, jei vis gi dauguma narių sutiktų su pirmininko siūlymu?
Klausimą uždavė: Nijolė, 2023-03-22
Paskutinė redakcija: 2023-03-23
Reitingas:
(balsavo 0)

Reikėtų gilintis į jūsų klausimo detales, neaišku, kodėl statytojas nevykdo savo pareigų ir kokios kitos aplinkybės. Kita vertus, bendrijos pirmininkas gali atstovauti savininkus, gavęs jų įgaliojimus (šaukiamas ne bendrijos narių, bet visų savininkų susirinkimas arba visų savininkų balsavimas raštu). Siūlytume klausimą detaliau aptarti su bendrijos pirmininku, jis, manytina, gilinosi, kalbėjosi su statytoju, gal tarėsi su atitinkamų institucijų atstovais ar šios srities teisininkais.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas