Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Jeigu noriu išnuomoti savo butą, ar reikia bendrijos arba visų namo savininkų?

Neredaguotas klausimas:
Jeigu noriu išnuomoti butą ar reikia DNSB ar pačio namo gyventojų sutikimo?
Klausimą uždavė: Dovilė, 2022-02-06
Paskutinė redakcija: 2022-02-07
Reitingas:
(balsavo 0)

Ne, sutikimo nereikia, savo asmeniniu turtu jūs disponuojate laisva valia (nebent nuomotume butą tiems, kurie jame ketintų vykdyti kokią komercinę veiklą, tuomet galbūt galėtų kilti papildomų klausimų).

Atkreiptinas dėmesys į tai, kad išnuomodami savo butą, jūs turėtumėte supažindinti nuomininką su galiojančiomis vidaus tvarkos taisyklėmis ir turėtumėte pasirūpinti, kad nuomininkas laiku perduotų jums adresuotus bendrijos pranešimus, laiškus. Taip pat turėtumėte informuoti bendrijos pirmininką, kad butas nuomojamas, ir turėtumėte jam pranešti, kaip į tą butą reikėtų patekti, pavyzdžiui, įvykus avarijai (gal nuomininko telefono numerį, jam sutikus, pateiktumėte). Jeigu norėtumėte pakoreguoti bendrijos mokestinių pranešimų įteikimo ir jų apmokėjimo tvarką (jeigu, pavyzdžiui, juos turėtų gauti ir apmokėti nuomininkas), tai irgi reikėtų suderinti su bendrijos pirmininku ir buhalteriu.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas