Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Kur galima įsigyti bendrijos narių registracijos knygą?

Neredaguotas klausimas:
KUR GALIMA ĮSIGYTI ,,DNSB,, registracijos knygą
Klausimą uždavė: Laima, 2022-01-27
Paskutinė redakcija: 2022-01-31
Reitingas:
(balsavo 0)

Negalime pasakyti, ar kas nors dar prekiauja išspausdintomis bendrijos narių registravimo knygomis, jos nėra privalomos. Įprastai bendrijos nariai pasirengia patys bendrijos narių sąrašo lapus (lenteles), vadovaudamiesi Bendrijų įstatymo 14 str. 6 d. 7 punkte nurodytais reikalavimais, ir patvirtina tuos sąrašus kvalifikuotu e. parašu arba išsispausdina ir pasirašo ranka kiekvieną kartą, kai atliekami pakeitimai arba kai reikia dokumento bendrijos narių susirinkimui ar organizuojant balsavimą raštu.

Su UAB "Skaidri apskaitos sistema" sutartis pasirašiusių bendrijų pirmininkams pagrindinių dokumentų ruošiniai yra pateikiami papildomai nemokamai, mokamai dokumentus parengia įvairūs bendrijos veiklos specialistai (pavyzdžiui, www.bendrijukonsultavimas.lt).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas