Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Kaip Bendrija gali skaičiuoti lifto elektros ir naudojimo išlaidas pagal plotą Sveikatos priežiūros įstaigai, esančiai tame pačiame name pirmame aukšte ir turinčiai atskirą įėjimą (neturinčiai nieko bendro ir nesinaudojančiai namo laiptine)?

Neredaguotas klausimas:
1) Kaip Bendrija gali skaičiuoti lifto elektros ir naudojimo išlaidas pagal plotą Sveikatos priežiūros įstaigai esančiai tame pačiame name pirmame aukšte ir turinčiai atskirą įėjimą ( neturinčiai nieko bendro ir nesinaudojančiai namo laiptine)?
Klausimą uždavė: Jonas M., 2023-04-30
Paskutinė redakcija: 2023-04-30
Reitingas:
(balsavo 0)

Įstaigai reikėtų kreiptis į bendrijos pirmininką prašant bendrojo naudojimo objektų apraše nurodyti, kad įstaigai liftas nėra priskirtas, nes liftu ji nesinaudoja. Pakeitus ir patvirtinus atnaujintą bendrojo naudojimo objektų aprašą, įstaigai galėtų būti nepriskaitomi naudojimosi liftu mokesčiai (už elektrą, už valymą ir pan.).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas