Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Kaip skaičiuoti centrines šaldymo/kondicionavimo sistemos suvartotą elektros energiją gyventojams. Yra vienas bendras atskiras el.skaitiklis šaldymo sistemai. Gyventojai vidinių savo kondicionierių blokų poskaitiklių neturi. Dalinti pagal kvadratūrą ir esamų blokų skaičių bute nesutinka. Argumentas - aš nesinaudojau.

Neredaguotas klausimas:
Kaip skaičiuoti centrines šaldymo/kondicionavimo sistemos suvartotą elektros energiją gyventojams. Yra vienas bendras atskiras el.skaitiklis šaldymo sistemai. Gyventojai vidinių savo kondicionierių blokų poskaitiklių neturi. Dalinti pagal kvadratūrą ir esamų blokų skaičių bute -nesutinka. Argumentas- aš nesinaudojau.
Klausimą uždavė: Nidas, 2023-05-01
Paskutinė redakcija: 2023-05-01
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu būtų galima nustatyti, kas nesinaudoja bendrojo naudojimo objektu, tai reikėtų fiksuoti (nurodyti) bendrojo naudojimo bjektų apraše ir jį patvirtinus būtų galima nepriskaityti tiems savininkams naudojimosi tuo objektu mokesčių (pavyzdžiui, už elektrą). Jeigu nėra galimybių nustatyti, kas naudojasi, kas ne, tuomet turbūt turėtų mokėti visi arba reikia šį klausimą reikėtų kitaip spręsti (gal įregti individualius skaitiklius ar kaip). Kai individualios apskaitos nėra, mokesčiai - proporcingai pagal užsimamą plotą pastate.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas