Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Kaip galėtume apginti savo teises į teisingą bendrų namo savininkų mokesčių paskirstymą proporcingai butų plotui, kas ir atitinka teisės aktus? Bendrija skirsto mokesčius butų vienetams po lygiai, nepriklausomai nei nuo ploto, nei nuo gyventojų skaičiaus? Į pareikštas pretenzijas pirmininkas nereaguoja ir toliau teikia tokias pačias sąskaitas.

Neredaguotas klausimas:
Laba diena. prašau paaiškinti,kaip galėtume apginti savo teises į teisingą bendrų namo mokesčių paskirstymą proporcingai butų plotui,kas ir atitinka įstatymus, Tačiau bendrija skirsto mokesčius butų vienetams po lygiai,nepriklausomai nei nuo ploto, nei nuo gyventojų skaičiaus? Į pareikštas pretenzijas pirmininkas nereaguoja ir toliau teikia tas pačias sąskaitas. Prašau paaiškinti,kur turėtume kreiptis dėl įstatymiškai neteisingo ir nesąžiningo mažų butų savininkams mokesčių priskaitymo? Pagarbiai,
Klausimą uždavė: Angėlė, 2022-01-30
Paskutinė redakcija: 2022-01-31
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu bendrijos pirmininkas nevykdo reikalavimo proporcingai paskirstyti savininkams jiems priskaitomus bendruosius mokesčius, patartume parašyti skundą jūsų savivaldybei - specialistai turėtų atlikti patikrinimą ir įpareigoti bendrijos pirmininką laikytis proporcingumo principo (gali net skirti bendrijos pirmininkui nuobaudą, tai reikšmingas pažeidimas).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas