Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Kaip galėtume gauti sąskaitą už bendrąsias (komunalines) paslaugas? Ar galėtumėte atsiųsti ją el. paštu?

Neredaguotas klausimas:
Kaip galėtume gauti sąskaitą už komunalines paslaugas? Ar galėtumėte atsiųsti ją el. paštu?
Klausimą uždavė: Kaštonų g. 3-1, advokatai, 2022-02-24
Paskutinė redakcija: 2022-02-25
Reitingas:
(balsavo 0)

Dėl mokestinio pranešimo už bendrąsias (komunalines) paslaugas gavimo būdo turėtumėte kreiptis į savo bendrijos pirmininką (jis duoda nurodymus buhalteriui ir koordinuoja veiklą) arba galite kreiptis tiesiai į savo buhalterį.

Jeigu jūsų bendrijos buhalterinę apskaitą vykdo UAB "Skaidri apskaitos sistema", galite parašyti prašymą e. paštu info@dnsb.eu arba galite patys, prisijungę prie savitarnos www.dnsb.eu, dalyje MANO MENIU > "Keisti duomenis", pažymėti, kad mokestiniai pranešimai jums būtų siunčiami jūsų nuordytu e. paštu.  UAB "Skaidri apskaitos sistema" skatina visus savininkus kuo plačiau naudotis e. priemonėmis, o mokestinių pranešimų pristatymą per pašto dėžutes siūlo užsisakyti tik tiems, kurie tikrai neturi galimybės naudotis internetu.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas