Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Ar gali bendrija atlyginimus už tą mėnesį išmokėti mėnesio pabaigoje, pavzydžiui, už kovo mėn. - kovo 31 dieną.

Neredaguotas klausimas:
Sveiki, Ar gali NSB atlyginimus už tą mėnesį išmokėti mėnesio pabaigoje. Pvz. už kovo mėn. Kovo 31d. Ačiū.
Klausimą uždavė: Daiva, 2022-04-13
Paskutinė redakcija: 2022-04-13
Reitingas:
(balsavo 0)

Apie darbo apmokėjimą siūlome pasigilinti į Valsybinės darbo inspekcijos viešai teikiamą išaiškinimą, kurį galima rasti čia: https://www.vdi.lt/Forms/Tekstas1.aspx?Tekstai_ID=2922. Jame, be kitų dalykų, teigiama: "Darbo užmokestis darbuotojui mokamas ne rečiau kaip du kartus per mėnesį, o jeigu darbuotojas prašo, – kartą per mėnesį. Bet kuriuo atveju už darbą per kalendorinį mėnesį negali būti atsiskaitoma vėliau negu per dešimt darbo dienų nuo jo pabaigos, jeigu darbo teisės normos ar darbo sutartis nenustato kitaip."

Reikia turėti omenyje ir tai, kad atlyginimas išmokamas tik sutvarkius darbo užmokesčio apskaitą, atkreipiame dėmesį į riziką, pavyzdžiui, galinčią atsirasti, jeigu darbuotojas paskutinės mėnesio dienos antroje pusėje sunegaluos ir kreipsis į gydytoją, ir gaus nedarbingumo pažymėjimą, o jūs jau būsite sumokėję jam už tą darbo dieną ir pan.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas