Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Kaip bendrijos pirmininkui atsistatydinti iš pareigų

Kaip gali pirmininkas pats atsistatydinti?

Neredaguotas klausimas:
Kaip gali pirmininkas pats atsistatydinti
Klausimą uždavė: Eglė, 2023-02-08
Paskutinė redakcija: 2023-02-09
Reitingas:
(balsavo 0)

Pagal Bendrijų įstatymo 14 str. 11 dalį "Bendrijos pirmininkas gali atsistatydinti iš pareigų, apie šį ketinimą ne vėliau kaip prieš 20 kalendorinių dienų raštu pranešęs visuotiniam susirinkimui (įgaliotinių susirinkimui) arba bendrijos valdybai, jeigu ji sudaryta. Jeigu bendrijos valdyba nesudaryta ir visuotinis susirinkimas (įgaliotinių susirinkimas) neįvyksta, bendrijos pirmininkas apie savo atsistatydinimą per 5 darbo dienas raštu, nurodydamas atsistatydinimo datą, informuoja butų ir kitų patalpų (pastatų) savininkus."

Garbingas pirmininkas prieš atsistatydindamas pateiktų bendrijos nariams tvirtinti metines veiklos ir finansines ataskaitas ir pasiūlytų išsirinkti naują pirmininką, taip pat pasirūpintų, kad procedūros būtų atliktos tinkamai, nes esamas pirmininkas bus išregistruotas iš registrų tada, kai bus įregistruotas naujas pirmininkas arba teks pačiam prašyti ir įtikinti, kad išregistruotų, pateikiant savo argumentus (išsiregistravus bendrija būtų palikta be vadovo, galėtų būti inicijuojamas jos likvidavimas).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas