Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Kaip galima patikrinti, ar bendrijos pirmininkas teisingai skaičiuoja mokestį už buto šildymą? Namas renovuotas, radiatoriai reguliuojami. Gruodžio mėn. buvau gal savaitę, dviejų kambarių radiatoriai buvo užsukti iki 0, kiti du šildomi minimaliai, bet sunaudota viirš 1005 kW/h ir sumokėjau 79,44 Eur. Gyvenu kitur.

Neredaguotas klausimas:
Kaip galima patikrinti, ar bendrijos pirmininkas teisingai skaičiuoja mokestį už buto šildymą? Namas renovuotas, radiatoriai reguliuojami. Gruodžio mėn. buvau gal savaitę, dviejų kambarių radiatoriai buvo užsukti iki 0, kiti du šildomi minimaliai, bet sunaudota viirš 1005 kW/h ir sumokėjau 79,44 Eur. Gyvenu kitur
Klausimą uždavė: Laima, 2023-02-01
Paskutinė redakcija: 2023-02-02
Reitingas:
(balsavo 0)

Pirmiausiai pasikalbėkite su savo bendrijos pirmininku, tegul jis paaiškina, kaip priskaitomi mokesčiai, iš ko jie susideda, tegul atsako į jūsų klausimus. Pasikalbėjus gal bus aiškiau. Mes nežinome detalių, kas ir kaip jūsų name.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas