Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Kaip priversti DNSB narį šildytis butą šildymo sezono metu (butai šildomi elektra), kai dėl vieno šalto didėja kitų butų šildymo kaina.

Neredaguotas klausimas:
Kaip priversti DNSB nari sildytis buta sildymo sezono metu,kada namas ir butai sildomi elektra. Neisileidzia i buta ir el. skaitikliai ,, prisuka kelias kilovatvalandes per visa sild. sezona, tuo tarpu palaikantys 18 laipsniu per menesi suvartoja 300 kw.
Klausimą uždavė: Vytautas, 2022-01-24
Paskutinė redakcija: 2022-01-25
Reitingas:
(balsavo 0)

Jeigu šaltuoju metų laiku gyvenamosiose patalpose nepalaikoma temperatūra pagal nustatytas higienos normas ir tai kelia problemų arba pažeidžia teisėtus interesus, siūlytume pirmiausiai pabandyti klausimą spręsti padedant paskirtąjam namo administratoriui, bendrijos pirmininkui (valdybai) arba pagal jungtinės veiklos sutartį įgaliotajam asmeniui (jeigu piktybiškai neleidžiama atlikti patikros, įsileisti gali įpareigoti teismas). Pagalbos galima kreiptis ir į savivaldybę arba į Valstybinę energetikos reguliavimo tarnybą. Dėl to, kad pažeidžiami interesai ir dėl patirtos žalos atlyginimo galima kreiptis į teismą.

 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas