Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Ar galima įsteigti bendriją atskirai vienos laiptinės savininkų kelių laiptinių dideliame daugiabučiame name ir atskirai pasitvirtinti bendrojo naudojimo objektus.

Neredaguotas klausimas:
Ar galima įsteigti bendriją atskirai vienai laiptinei kelių laiptinių dideliame daugiabučiame name ir atskirai pasitvirtinti bendrojo naudojimo objektus.
Klausimą uždavė: Dng, 2022-01-23
Paskutinė redakcija: 2022-01-24
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijų įstatymo 4 str. 2 dalyje nurodyta: "Bendriją steigia vieno ar kelių daugiabučių namų butų ir kitų patalpų arba kitos paskirties pastatų bendrosios dalinės nuosavybės teisės objektų savininkai. Viename pastate draudžiama steigti daugiau kaip vieną bendriją, išskyrus atvejus, kai pastato dalis turi atskirus inžinerinių tinklų įvadus ir autonomines inžinerines sistemas".

Taigi, reikėtų pradėti nuo pasiaiškinimo, kaip naudojamasi inžineriniais tnklais. Jeigu vienos laiptinės savininkai jais gali naudotis atskirai, galima pagalvoti ir apie atskirą nuo kitų savininkų bendriją.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas