Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Kaip sužinoti prisijungimo vardą prie e. savitarnos "Dnsb.eu"?

Neredaguotas klausimas:
Kaip sužinoti prisijungimo vardą?
Klausimą uždavė: Martynas, 2021-08-31
Paskutinė redakcija: 2021-08-31
Reitingas:
(balsavo 0)

Jūsų prisijungimo prie e. savitarnos "Dnsb.eu" vardas parašytas kiekviename jums pateiktame mėnesiniame mokestiniame pranešime.

Veiksmai, jeigu jungiatės pirmą kartą: 

1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jums pateiktame jūsų bendrijos mokestiniame pranešime 
(kiekvieną mėnesį suiunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto dėžutę).

Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna įrašytas jo vartotojo vardas, kuris pirmą kartą jungiantis prie "Dnsb.eu" e. savitarnos yra ir slaptažodis (sutampa, reikia pakartoti).

2. Sužinoję savo vartotojo vardą (įprastai tai kelios raidės ir keli skaičiai), eikite į interneto svetainę www.dnsb.eu ir įveskite tą vardą du kartus - ir kaip vartotojo vardą, ir kaip slaptažodį.

3. Prisijungę prie "Dnsb.eu" e. savitarnos skilties MANO MENIU dalyje "Keisti duomenis" slaptažodį pasikeiskite, susikurdami savo unikalų. Čia galima pateikti (keisti) ir daugiau savo nurodymų: dėl mokestinio pranešimo įteikimo būdo, savo e. pašto adreso pateikimo ir kt.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas