Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / TECHNINĖ PASTATO PRIEŽIŪRA / Techninės pastato apžiūros

Kas gali priimti sprendimą ir kaip apmokamas senų langų (namas 1994 m. statybos) keitimas naujais langais? Ar šis veiksmas yra privalomasis atnaujinimas?

Neredaguotas klausimas:
Laba diena, kas gali priimti sprendimą ir kaip apmokamas senų langų (namas 1994 m. statybos)keitimas naujais langais? Ar šis veiksmas yra privalomasis atnaujinimas?
Klausimą uždavė: Uljana, 2022-12-11
Paskutinė redakcija: 2022-12-12
Reitingas:
(balsavo 0)

Reikia vadovautis specialistų išvadomis. Kasmet turi būti vykdomos pastato techninės apžiūros, specialistai, apžiūrėję pastatą, apžiūros akte parašo trūkumus ir pasiūlymus, kaip juos taisyti, nurodo, ar tai skubu... Jeigu objekto atnaujinimas nėra privalomas, o labiau pagerinantis objekto savybes, gaukite tam daugumos savininkų pritarimą, apmokėkie iš specialiai tam surinktų savininkų įnašų.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas