Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BALSAVIMAS RAŠTU BENDRIJOS NARIŲ / Kas nustato bendrijos narių balsavimo raštu tvarką

Kas nustato bendrijos narių balsavimo raštu tvarką?

Neredaguotas klausimas:
{quest_orig}
Klausimą uždavė: , 2021-02-03
Paskutinė redakcija: 2021-04-15
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos narių balsavimo raštu organizatorių, tvarką ir procedūras apibrėžia Bendrijų įstatymas, bendrijos įstatai ir Vyriausybės įgaliotos institucijos (šiuo metu tai Aplinkos ministerija) teisės aktai (ministro įsakymai).

Privalomos procedūros, pridedant balsavimo biuletenio ir protokolo formas (pavyzdžius), aprašytos Aplinkos ministro įsakymu patvirtintame DAUGIABUČIŲ GYVENAMŲJŲ NAMŲ AR KITOS PASKIRTIES PASTATŲ SAVININKŲ BENDRIJOS NARIŲ BALSAVIMO RAŠTU DĖL PRIIMAMŲ SPRENDIMŲ TVARKOS APRAŠE. 

Atkreipkite dėmesį į bendrijos narių balsavimo raštu ir visų savininkų balsavimo raštu procedūrų skirtumus. Šie aprašai būna atnaujinami, naudokitės naujausiomis galiojančiomis redakcijomis.

Aplinkos ministro įsakymu patvirtintą bendrijos narių balsavimo raštu tvarkos aprašą galite rasti ir pasižiūrėti čia

Aplinkos ministro įsakymu patvirtintame visų butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu tvarkos aprašą galite rasti ir paskaityti čia

Komentarai (1) 1-1
  1. Aušra

    2023-02-06, 14:37:33
    O JEIGU ORGANIZUOJAMAS ĮGALIOTINIŲ BALSAVIMAS RAŠTU,KURIUO APRAŠU REIKIA VADOVAUTIS?

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas