Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BALSAVIMAS RAŠTU BENDRIJOS NARIŲ / Kas nustato bendrijos narių balsavimo raštu tvarką

Kas gali įpareigoti perskaičiuoti balsavimo biuletenius, kai sprendimą priima bendrijos nariai raštu?

Neredaguotas klausimas:
Kas gali įpareigoti perskaičiuoti balsavimo biuletenius, kai sprendimą priima bendrijos nariai raštu?
Klausimą uždavė: Tomas, 2021-04-09
Paskutinė redakcija: 2021-04-15
Reitingas:
(balsavo 0)

Primename, kad pagal galiojančią bendrijos narių balsavimo raštu tvarką bet kuris bendrijos narys, sužinojęs apie rengiamą balsavimą raštu, gali pateikti balsavimo organizatoriui rašytinį prašymą dalyvauti balsų skaičiavimo komisijoje ir tokiu būdu pats gali kontroliuoti balsų skaičiavimą.

Jeigu kyla abejonių dėl balsų skaičiavimo komisijos atlikto darbo, balsavimo organizatoriui reikėtų pateikti rašytinį prašymą susipažinti su balsų skaičiavimo protokolu ir visais jo priedais, nurodant teisėtą pagrindą (savininkas) ir teisėtą tikslą (konkretus tikslas) - privalo leisti susipažinti. Nustačius trūkumų, dėl ko reikėtų perskaičiuoti balsus, reikėtų raštu kreiptis į balsavimo organizatorių ir pareikalauti tai padaryti. Jeigu teisėti reikalavimai nevykdomi, juos galima skųsti ginčus nagrinėjančiam asmeniui (komisijai), jeigu toks bendrijoje yra, arba savivaldybės būsto administravimo specialistams, arba kreiptis į teismą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas