Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / MOKESČIAI / Kaip paskirstomi (priskaitomi) mokesčiai bendrijoje

Kodėl atsiunčiamos neteisingos sąskaitos? Esu nepatenkinta - turi būti iškabinta lentoje visų būtų mokesčiai.

Neredaguotas klausimas:
Kodėl atsiunčiamos neteisingos sąskaitos? Sąskaitoje, parengtoje 2022-02-28parašyta kad per ataskaitinį mėn gautos įmokos 30,29Eu bet buvo pervesta32,88Eu Sąsk.2022-03-08 parašyta gautos įmokos vėl 30,22 ir skola 11,77 buvo pervesta 41,99Eu ir skola likviduota. Esu nepatenkinta-turi būti iškabinta lentoje visų būtų mokesčiai, Suabejojau jūsų buhalterijos skaidrumu Paukščių takas 2a-21, šiauliai
Klausimą uždavė: Eurelija kristina, 2022-03-08
Paskutinė redakcija: 2022-03-09
Reitingas:
(balsavo 0)

Šioje viešoje erdvėje atsakome į visoms bendrijoms aktulius bendro pobūdžio klausimus. Jeigu jums reikia paaiškinimo dėl konkretaus mokestinio pranešimo (-ų), turėtumėte kreiptis į jūsų bendrijos pirmininką arba į jūsų bendrijos buhalterį. Atsakymas jums gali būti pateiktas tik susipažinus ir įsigilinus į konkrečias aplinkybes ir išanalizavus konkrečius duomenis.

Buhalteris mokesčius priskaito vadovaudamasis bendrijos organų sprendimais (patvirtintu biudžetu) ir bendrijos pirmininko nurodymais. Jeigu buhalterinės apskaitos paslaugas jums teikia UAB "Skaidri apskaitos sistema", konkretų buhalterinį klausimą galite pateikti e. paštu info@dnsb.eu ir jums bus atsakyta.

Asmenų duomenys, taip pat ir asmenims priskaityti mokesčiai, viešai skelbimų lentose nėra skelbiami, kiekvienas savininkas gauna tik jam asmeniškai skirtą mokestinį pranešimą.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas