Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Kodėl tokia kosminė suma už laiptinės remontą, kada jis bus pradėtas? Kam naudojamos kaupiamosios lėšos ir kam jos kaupiamos?

Neredaguotas klausimas:
Kodel tokia kosmine suma uz laiptines remonta, kada jis bus pradetas ? Kam naudojamos kaupiamosios lesos ir kam jos kauoaimos ?
Klausimą uždavė: GAJUS, 2022-09-26
Paskutinė redakcija: 2022-09-27
Reitingas:
(balsavo 0)

Klausimą pateikėte viešai konsultantui, kuris nežino, su kuo bendrauja, nežino, apie kokio namo ir kokius darbus klausiate. Čia atsakome į bendro pobūdžio klausimus, konkrečius klausimus pateikite savo bendrijos pirmininkui.

Galime tik pakomentuoti, kada kaupiamosios lėšos renkamos namui (bendrojo naudojimo objektams) atnaujinti pagal privalomuosius statinių naudojimo ir priežiūros reikalavimus ir gali būti naudojamos tik pagal paskirtį – ilgalaikiame plane numatytiems ir nenumatytiems darbams finansuoti. 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas