Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KITI KLAUSIMAI APIE BENDRIJOS VEIKLĄ

Namas dviejų laiptinių, dabar yra įmonė administruojanti visą namą. Ar gali viena laiptine įsteigti bendriją? Ir kaip paskui būtų sprendžiami klausimai dėl bendro viso namo remonto?

Neredaguotas klausimas:
Sveiki. Namas dviejų laiptinių, dabar yra įmonė administruojanti visą namą. Ar gali viena laiptine įsteigti bendriją? Ir kaip paskui būtų sprendžiami klausimai dėl bendro viso namo remonto?
Klausimą uždavė: Karolis, 2022-09-29
Paskutinė redakcija: 2022-09-29
Reitingas:
(balsavo 0)

Vienos laiptinės savininkai galėtų savo bendriją įsteigti tik tuo atveju, jeigu jų inžinerinės sistemos gali būti atskirtos nuo kitų namo savininkų. Bendrijoje patvirtinamas bendrojo naudojimo objektų aprašas, vienos laiptinės bendrija rūpintųsi savo dalies bendrojo naudojimo objektais. Kitos laiptinės savininkų bendrojo naudojimo objektų aprašas turėtų būti pakoreguotas. Jeigu visgi liktų visiems bendrų objektų, tai irgi būtų pažymėta sąraše, reikėtų susitarti, kaip jais rūpintis. Žmonės kalbasi ir susitaria. Jeigu nesusitaria, sprendimus gali priimti teismai.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas