Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Kokias funkcijas gali vykdyti bendrijos pirmininkas, jei jis neįregistruotas Registrų centre (de jure)? Ar gali organizuoti bendrijos susirinkimą, atstovauti bendrijos vardu civilinėse bylose, pasirašyti sutartis ir panašiai.

Neredaguotas klausimas:
Kokias funkcijas gali vykdyti bendrijos pirmininkas, jei jis neįregistruotas Registrų centre? (de jure) Ar gali organizuoti bendrijos susirinkimą, atstovauti bendrijos vardu civilinėse bylose, pasirašyti sutartis ir panašiai.
Klausimą uždavė: Eugenijus, 2022-11-14
Paskutinė redakcija: 2022-11-14
Reitingas:
(balsavo 0)

Kol asmuo neįregistruotas bendrijos vadovu juridinių asmenų registre, jis negali atstovauti bendrijai ir negali vykdyti jūsų išvardintų veiksmų. Išrinktasis asmuo gali tik įteikti protokolą ir jo priedą, t.y. teisėtą jo išrinkimą patvrtinančius dokumentus, VĮ Registrų centrui, prašydamas jį įregistruoti bendrijos vadovu.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas