Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / WWW.DNSB.EU kaip veikia, kokios galimybės / "Dnsb.eu" e. savitarna butų ir kitų patalpų savininkams

Kokiu prisijungimo vardu jungtis į e. savitarną "Dnsb.eu" tam, kad pasižiūrėčiau man pateiktą mokestinį pranešimą?

Neredaguotas klausimas:
su koki prisijungimo varda ieiti i saita,kad perziureti saskaita uz rugpjucio men.?
Klausimą uždavė: liba basova, 2021-09-27
Paskutinė redakcija: 2021-09-28
Reitingas:
(balsavo 0)

Elektronine informacine sistema "Dnsb.eu" gali naudotis visų bendrijų, kurios yra sudariusios bendradarbiavimo sutartis su UAB "Skaidri apskaitos sistema", valdymo organai, nariai ir kiti butų (patalpų) savininkai.

1. Pirminių prisijungimo duomenų ieškokite jūsų bendrijos jums pateiktame mokestiniame pranešime (kiekvieną mėnesį suiunčiamas e. paštu arba įmetamas į pašto dėžutę).

Kiekvieno savininkams parengto mėnesinio mokestinio pranešimo viršutiniame kampe būna įrašytas jo vartotojo vardas, kuris pirmą kartą jungiantis prie "Dnsb.eu" savitarnos yra ir slaptažodis (sutampa, reikia pakartoti).

2. Sužinoję savo vartotojo vardą (įprastai tai kelios raidės ir keli skaičiai), eikite į interneto svetainę www.dnsb.eu ir įveskite tą vardą du kartus - ir kaip vartotojo vardą, ir kaip slaptažodį (žr. paveikslėlyje žemiau, parašyta raudonai).


 
3. Prisijungę prie "Dnsb.eu" savitarnos skilties MANO MENIU dalyje "Keisti duomenis" slaptažodį pasikeiskite, susikurdami savo unikalų. Čia galima pateikti (keisti) ir daugiau savo nurodymų: dėl mokestinio pranešimo įteikimo būdo, savo e. pašto adreso pateikimo ir kt.

PASTABA. Mokestinių pranešimų ir mokėtinos sumos ieškokite skilties MANO MENIU dalyje "Mokesčiai ir mokėjimai".
 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas